Ankara Çiçekçilik ve düğün organizasyonu

>> Çiçek Siparişi verin
>> Düğün Organizasyonu Yaptırın
>> Sünnet Düğünü Organizasyonu

>> Sadece Ankara İl , İlçe ve Köylerinde hizmetinizdeyiz.

0-312-3201714     3195868


ANKARA Güdül Yelli Köyü için açık alan düğün organizasyonu , sünnet düğünü organizasyon fiyat teklifimizi alt kısımdan alabilirsiniz.


Ana Sayfamız


Ankara Çiçek Siparişi

Düğün Organizasyonu

Gelin Damat yürüme yolu süslemesi

Gelin Masası Süslemesi

 

 

Alt kısımda 700 kişilik yapmış olduğumuz sayısız düğünden sadece bir düğün hizmeti masa sandalye kumaş süslemesi hizmetini görmektesiniz. Bu kısımda masa , sandalye , kumaş süslemesi , tabak kaşık ve bıçak dahil tüm malzemeler firmamız kendi bünyesindeki ürünler olup 10.000 kişilik  yapacağınız düğünlerde dahi tüm malzeme ve ekipmanımız kendi firmamıza aittir.

AŞAMA AŞAMA 700 KİŞİLİK KIR DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU

  Aşama Aşama gölbaşı kır düğünü organizasyonu giriş için tıklayınız.

Aşama Aşama Farabi düğün organizasyonu için tıklayınız

İstanbul Kız Kulesi düğün organizasyonu için giriş yapınız

Keçiören düğün organizasyonu için giriş yapınız

Türkiye Çiçekçi Rehberimiz hizmetinizdedir.

sandalye giydirme

Sandalye giydirme ve masa sandalye süsleme için görsel malzeme bolluğu ve değişik malzeme çeşidi ile hizmet veriyoruz.

masa sandalye giydirme

Düğün organizasyonu masa ve sandalye süsleme hizmetimiz özel görsel düğün paketlerimiz ile daha da sizlere özel olmuştur.
 


Sayın ziyaretçimiz Ankara genelinde tüm İlçe ve semtlere hatta köylere beldelere kadar düğün organizasyonu , sünnet organizasyonu hizmeti götürmekteyiz. Ankara Güdül Yelli Köyü Düğün organizasyon hizmetini kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Alt kısımda Ankara ilçelerinde düğün organizasyonu , sünnet düğünü , kır düğünü organizasyonu hizmetlerimizden örnek resimler görebilirsiniz.

ANKARA Güdül Yelli Köyü için Düğün Organizasyonu , Kır düğünü ve Sünnet düğünü organizasyonu yaptırabilirsiniz.

Ankara genelinde tüm semtler için , ilçeler için kapalı mekan düğün mekanları süslemesi yada açık alan kır düğünü süsleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. A dan Z ye düğün mekan süslemesi , sanatçı temini , garson temini , masa ve sandalye temini , masa üstü şamdan dan tüm masa üstü catering ürünlerine kadar kendi ekipman ve elemanlarımız ile düğün mekanlarınızı görsel şölen haline getiriyoruz.

ANKARA Güdül Yelli Köyü DÜĞÜN ORGANİZASYON YAPTIRABİLİRSİNİZ.

   

Değişik ve görsel farklılıklarda değişik fantezi gelin masası süsleme ve kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Düğün organizasyonu en uygun fiyat teklifi için firmamız ile iletişime geçiniz.

En güzel gününüzde en anlamlı ve en kaliteli düğün organizasyonu hizmetini almak ve o gün en görsel ve kaliteli düğün hizmetini almak için firmamız ile alt kısımdaki telefon numaralarından bize ulaşınız.

ister banket masa , ister yuvarlak masa , ister sandalye süsleme yada giydirme hizmeti alabilirsiniz.

Gelin damat nikah masa ve sandalyesi kiralama hizmetimizin yanı sıra gelin masası süsleme hizmetimizde mevcuttur. En kaliteli işçilik ve malzeme bolluğu için firmamız ile iletişim kurunuz.

Düğün organizasyonu ve kır düğün organizasyon hizmetlerimiz gelin damat masası süsleme ve kiralanması ayrıca süslenmesi, masa sandalye kiralama, masa sandalye süsleme, gelin yolu hazırlanması, DJ hizmeti, masa üstü süsleme hizmetleri gibi düğün organizasyon hizmetlerimiz mevcuttur.  Düğün davet organizasyonlarınızda profesyonel hizmet ve uygun fiyat ile sizlere çözümler sunuyoruz. Kır düğünü süsleme, kır düğün organizasyonu gibi hizmetler istiyorsanız süsleme hizmetinde uzmanlaşmış süsleme ekibimizle sizlere İstanbul ve Türkiye genelinde hizmet sunuyoruz. Düğün organizasyon firmasına mı ihtiyacınız var düğün organizasyonu nerede yaptırabilirim diyorsanız Ankara düğün davet organizasyonu olarak sizlere hizmet vermeye hazırız. Kına düğünü, bahçe düğünleri, nişan düğünleri gibi organizasyonlarda 10 kişilik masa kiralama ve süslenmesi, kokteyl masası kiralama + süslenmesi,  balon süsleme ve balondan kalp, masa üstü şamdan kiralama, pul süsleme, renkli taşlar gibi çok çeşitli süsleme hizmetimizle sizlere bir telefon kadar yakınız. Düğün kokteyli, nikah kokteylleri, nişan kokteylleri gibi hizmetlerimizle geniş ekipmanlarımız ve düğün süsleme malzemelerimizle her türlü düğün organizasyonlarda ekipman hizmetimiz mevcuttur

masa sandalye süsleme


kapalı alan düğün organizasyon resmikapalı alan masalar tek renk şamdan yerine mum kullanılarak yapılan her masada farklı sandalye süsleme örnekleri ile yapılmış düğün organizasyonu resmi

mavi ve beyaz kullanılarak orta kısımda ise masa partelleri olan düğün organizasyonu resmi


  

pembe ve beyaz kullanılarak yapılmış düğün organizasyonu resmi , masa ve sandalye süsleme düğün organizasyonu resmisandalye süsleme resmi daha fazla sandalye süsleme resmini alt kısımdan yada aşağıdaki ilgili linkimize giriş yaparak görebilirsiniz.

çiçeklerden giriş tag çeşitleri ve süslenmiş masa örnekleri
sandalye süslemesi kırmızı masalar ise beyaz olan düğün organizasyonu süslemesi , kırmızı ve beyaz kullanılarak yapılan bir başka düğün organizasyonu

 
 

lila renk ve beyaz kullanılarak yapılmış düğün organizasyonu resmi , kırmızı ve beyaz sade bir düğün töreni

pembe ve beyaz muhteşem düğün organizasyonu süslemesi fiyat teklifini almanızı öneririz.
Sandalye masa giydirme hizmeti

Sandalye masa giydirme

    

Düğün ve her türlü davetlerinde sandalye süsleme ve giydirme hizmetimizin yanı sıra kumaş kiralama hizmeti de alabilirsiniz.

    sandalye süslemesi 

Masa sandalye kumaş süsleme hizmeti için en uygun fiyat teklifini firmamız üzerinden alabilirsiniz.

masa sandalye kumaş süslemesi

SANDALYE SÜSLEME ÖRNEKLERİyukarıda farklı sandalye süsleme örnekleri verilmiştir bu örnekler standart ve belli bağlama şekillerini içermektedir. Farklı ve daha fazla sandalye süsleme örneklerimiz ve çeşitlerimiz mevcuttur.sandalye süsleme örnek resmi bu resim dışında farklı şekillerde süslemelerimiz me4vcuttur. siz beğenin biz süsleyelim.

ANKARA Yelli Köyü DÜĞÜN ORGANİZASYONU

Firmamız Ankara il , ilçe ve köylerine kadar açık hava düğün organizasyonu , Sünnet düğünü organizasyonu , nikah töreni hizmetlerine kadar her türlü hizmeti yerine getirmektedir. Gelin damat masası süslemesi , gelin yürüme yolu , nikah masası , volkan ve konfeti gösterisi , balon süslemeleri , düğün organizasyonu masa ve sandalye süsleme gibi her türlü organizasyonda sizlere en görsel düğün hizmetini sağlamaktayız. Ankara çevre ilçelere kadar aynı kalite ve aynı malzemeler ile aynı fiyata hizmet götürmekteyiz.

Ankara İl ve çevre ilçelere kadar her türlü düğün davet organizasyonu için firmamızdan en uygun çözümleri alabilirsiniz. Ankara genelinde açık alan düğün organizasyonları için masa , sandalye ve her türlü masa üstü catering ürünleri ile ( peçetelik , çatal , bardak , şamdan , porselen tabak çeşitleri , çiçeklik  vb.) sizlere hizmet veriyoruz. Masa ve Sandalye kumaş süslemesi için 40 değişik farklı dore kumaş rengimiz mevcuttur.

 

Açık hava düğün organizasyonu , masa sandalye dore süsleme , arka fon kumaş ve tül bağlama hizmetlerini en uygun en kaliteli şekilde yapmaktayız. Gelin damat masası farklı modelleri , gelin masası süslemeleri için en değişik görsellikleri ortamınıza göre şekillendiriyoruz.

 

Ankara içerisinde açık hava ve kapalı ortam düğün , sünnet düğünü organizasyonları için farklı resim modelleri

 

Düğün organizasyonu ve Sünnet düğünü organizasyonu hizmetlerinde her türlü gösteri etkinliğini firmamız üzerinden temin edebilirsiniz.

 

Farklı gelin yürüyüş yolu , gelin yolu model ve resimler alternatifler

Düğün organizasyonlarınız için masa sandalye kumaş süsleme hizmetimizden en uygun fiyat ile yararlanabilirsiniz.

Türkiye genelinde her türlü sünnet düğünü organizasyonları için firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu firmamız üzerinden Türkiye genelinde tüm il , ilçe , belde hatta köylere kadar tüm ekipman ve sınırsız seçeneklerimiz ile geliyor , sizlere unutulmaz sünnet düğünü organizasyonu hizmeti sunuyoruz. Sünnet düğünü İçin gerekli olan tüm isteklerinizi form yada telefon aracılığı ile bize iletmeniz halinde sizlere özel düğün organizasyonu fiyatlandırmasını yaparak en uygun ve ucuz kaliteli sünnet düğün hizmetini almanızı salıyoruz.

SÜNNET KOLTUĞU SÜNNET TAHTI SÜSLEMELERİ

sünnet DÜĞÜN KOLTUK sünnet KOLTUĞU sünnet DÜĞÜN TAHT PADİŞAH TAHTI

Sünnet düğün organizasyonu taht süslemesi ve balon nazar boncuğu hizmetlerine kadar her türlü isteğinizi yerine getiriyoruz. En uygun sünnet düğünleri için bizim ile irtibat kurunuz.

sünnet düğün yeniçeri padişah tahtı  sünnet düğün padişah tahtı  sünnet düğün taht süslemesi

DÜĞÜN ORGANİZASYON MASA SANDALYE KUMAŞ SÜSLEMELERİ ÖRNEK RESİMLER

sünnet düğünü volkan gösterisi  sünnet düüğünü sandalye giydirme  sünnet düğünü masa süsleme  

Masa ve sandalye kumaş süsleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Açık alan düğün organizasyon hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

   

Düğün organizasyon resimleri

    

   

Sünnet düğünü padişah taht süsleme ve değişik taht seçenekleri ile sizlere hizmet vermekteyiz.

sünnet düğünü organizasyonu sünnet düğünü yeniçeri tahtı sünnet koltuğu süslemesi

sünnet koltuk süsü sünnet koltuk modelleri Sünnet koltuk süslemeleri

Sünnet tahtı koltuk süsleme modellerimizden bazıları

sünnet tahtı sünnet tahtı yeniçeri taşıma hizmeti sünnet düğünü padişah taht süslemesi

Tüm düğün organizasyonları için sizlere destek oluyoruz.

DÜĞÜN ORGANİZASYONU ÖRNEK FİYATLANDIRMA

  ANKARA Güdül Yelli Köyü İÇİN TURUNCU DÜĞÜN PAKETİMİZ 

( 1700 USD $ )

* Ankara Merkez , ilçe  ve köylerine kadar düğün organizasyonu hizmetini getiriyoruz.

* Bu paketimiz ilave ürünler istendiğinde ek ücrete tabidir.

300 adet sandalye süslemesi ( Arka dore bağlamalıdır. )

Gelin arabası süslemesi Gelin eli çiçeği

Gelin masası süslemesi , gelin masası çiçek yapılması

Gelin damat yüksek deri koltuk ve yan puf koltuklar

Masa üstlerine nazar boncuğu ve boncuk pullar serpiştirilmesi

6 adet iç mekan volkanı 3 adet konfeti 4 adet düğün pastası volkanı

Anı defteri ve Anı masası Gelin yürüme yolu için tül süslemesi yapılması

Gelin damat yürüme yol çiçeği ( 6 adet perförjeden gelin yolu )

Yürüme yolu önünde çiçekli giriş tag

* İstenildiği taktirde ek ücret ile Kir düğünü ve büyük çaplı düğünleriniz için 10.000 adete kadar farklı model ve görsellikte sandalye , 500 adet yuvarlak yada Dikdörtgen banket masa , 10.000 adet Doreli kumaş süslemesi , 10.000 adet porland marka porselen tabak ve çatal , kaşık , bıçak setlerini kiralayabilirsiniz. Sanatçı ve her türlü ses , ışık  sistemleri ile düğünlerinizi görsel şölenler haline çeviriyoruz.

Firmamız sadece Ankara için hizmet vermektedir. Aşağıdaki Ankara içinde düğün organizasyonu , sünnet düğün organizasyonu hizmet verdiğimiz bölgeler gösterilmiştir. Bu bölgeler için her türlü düğün organizasyonu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Akyurt , Altındağ , Ayaş , Bala , Beypazarı , Çamlıdere , Çankaya , Çubuk , Elmadağ , Etimesgut , Evren , Gölbaşı , Güdül , Haymana , Kalecik , Kazan , Keçiören , Kızılcahamam , Mamak , Nallıhan , Polatlı , Pursaklar , Sincan , Şereflikoçhisar , Yenimahalle

Yelli Köyü

Güdül Aşağı Mahallesi Emirler Mahallesi Yeni Mahalle
Yukarı Mahallesi Köyler Adalıkuzu Köyü Akbaş Köyü
Akçakese Köyü Avşar Köyü Boyalı Köyü Çağa Köyü
Çeltikler Köyü Çukurören Köyü Garipçe Köyü Güzel Köyü
Hacılar Köyü Kadıobası Köyü Kamanlar Köyü Karacaören Köyü
Kavaközü Köyü Kayı Köyü Kırkkavak Köyü Meyvebükü Köyü
Özçaltı Köyü Salihler Köyü Sapanlı Köyü Sorgun Köyü
Tahtacıörencik Köyü Taşören Köyü Yelli Köyü Yeşilöz Köyü

Ankara Çiçekçilik ve Düğün Organizasyonu firması

Adresimiz ; Gökkuşağı mahallesi gökkuşağı caddesi no 57 - A Balgat Çankaya Ankara

Balgat şube telefonlarımız ; 0 312 320 17 14 ve 0 312 319 58 68

Adres tarifi ; Adresimize gelmek ve konum bilgisi için 0 850 885 27 95 numaralı telefonumuz yada 0 850 885 06 44 numaralı telefonumuzu arayarak konum isteyebilirsiniz

 Telefonlarımız ; 444-02-09 | 3195868 ve 3201714

 E mail ; [email protected]

 

© Bu Site Ankara İl , ilçe ve köylerine kadar çiçek siparişi ve düğün organizasyonu amacı ile yapılmıştır.